Navigační a orientační systémy
Reklama a velkoplošný tisk
Gramon Print

Navigační a orientační systémy

 

Navigační a orientační systémy tvoří výrobně hlavní páteř naší firmy. Díky mnohaleté zkušenosti v tomto odvětví a množství zrealizovaných projektů jsme schopni nabídnout 100% servis od projektování, výrobu až po samotnou montáž. Navigační a orientační systémy pro bytové domy, nemocnice, nákupní centra, administrativní budovy, parky, atd. Naše výroba je přizpůsobena zvládnout jakýkoliv navigační a orientační systém (hliník, plast, plexi, dibond, sklo, nerez, plech, systémové sestavy slimslatz, různé profilové stavebnice atd.).

Chcete, aby se u Vás klienti neztráceli?

Vyrobíme pro Vás jakékoliv orientační cedule, informační systémy a rozcestníky. Dáváme si záležet na kvalitě zpracování i použitých materiálů.

Orientační systémy se používají k navigaci a orientaci v budovách, hotelech, bytových domech, administrativních budovách, zdravotnických zařízeních, muzeích, skladových halách atd.

Díky našemu širokému výrobnímu a technologickému zázemí si můžete vybrat typ a zpracování dle svých představ. Použity mohou být dle zpracování a materiálu např. plastové, hliníkové, nerezové, plechové či dibondové cedule.

Tyto systémy lze sestavovat i jako skládané z různých hliníkových nebo plastových profilů, díky nimž lze cedulky přestavovat a aktualizovat. Používáme sestavitelný systém SlimSaltz, který díky velkému množství sestavitelných segmentů je pro měnitelné cedule ideální.

Orientační systémy v budovách i exteriéru

 

Navrhujeme, vyrábíme i instalujeme orientační systémy do interiéru i exteriéru. Pro každou z možností se hodí jiný materiál i povrchová úprava. Neváhejte nás proto kontaktovat. Rádi pomůžeme s výběrem zpracování tak abychom splnili vaše designové, kvalitativní i cenové požadavky.

Orientační systémy – používané materiály

Alu cedule

Použitým materiálem je hliník, který se dle grafiky a motivu potiskne, polepí, vygravíruje, vyfrézuje nebo vyleptá.

PVC cedule

Použitým materiálem je plast, který lze kombinovat v různých tloušťkách od 1mm do 10mm. V interiérech lze použít měkčí nebo pěnový plast a naopak v exteriéru plast tvrzený s vyšší životností.

Materiály: Forex, Kapa, centafoam, polykarbonát, pvc, plexi.

Dibond cedule

Použitým materiálem je Dibond – materiál tvořený sendvičově (hliník – plast - hliník) díky čemuž má velkou pevnost, minimální prohyb a velkou životnost.

Plechové cedule

Použitým materiálem je plech, většinou povrchově upraven (zinek apod.). Levná varianta použitého podkladového materiálu.

 

Nerezové cedule

Použitým materiálem je nerezová ocel, vysoce kvalitní a pevný materiál dodávaný v různých tloušťkách.

Plexi cedule

Použitým materiálem je plexisklo, výhodou je velká možnost výběru provedení, barvy, tloušťky. Zároveň lze cedule z plexiskla různě slepovat i kombinovat.

Slim Slatz

Je originální systém, kdy lze tabulku (ceduli) sestavit z již prefabrikovaných dílů a použít či kombinovat různé materiály. Výhodou je možnost výměny jednotlivých segmentů, např. při časté obměně jmen v kancelářích.

Individuální cedule

Individuálně lze použít i jiný materiál s originálním systémem výroby.