Navigační a orientační systémy
Reklama a velkoplošný tisk
Gramon Print

Výroba cedulí a tabulí

Cedule, tabule, desky, panely se používají na místech, kde se nedá polepit podklad – např. ploty, mříže, fasády, atd. Vyrábí se v různých provedeních v závislosti na použitých materiálech a jejich kombinacích. Polepují se tištěnou grafikou většinou s laminací a používají se různé podkladové materiály jako hliník, sklo, plech, plexi, dibond, kapa, plast, nerez, atd.

Reklamní cedule jsou a budou vysoce efektivní metodou propagace, která je navíc levná. Zvláště, pokud umístíte ceduli na vlastní budovu.

Vyrobíme pro Vás reklamní cedule a tabule všech typů i rozměrů. Pracujeme s kovy, plasty a sklem. Každá zakázka je pro nás důležitá a věnujeme jí plnou pozornost. Samozřejmostí je dokonalé dílenské zpracování. Grafiku na cedule aplikujeme nejčastěji metodou kašírování řezanou grafikou nebo jako samolepicí vinyl. Zajistíme i kompletní provedení nasvícení reklamních cedulí.

Reklamní cedule nejčastěji umisťujeme na fasády budov nebo jako samostatně stojící „totemy“. U obou možností navrhneme i zrealizujeme systém osvětlení tabule / cedule. Do interiérů zajišťujeme kromě reklamních cedulí i orientační systémy, informační cedule, cedulky na dveře apod.

Používané materiály při výrobě reklamních cedulí

Poradíme si s nejrůznějšími materiály. Máme zkušenosti s těmito druhy materiálů:

Reklamní cedule z dibondu

Tuhý a kvalitní kompozitní materiál výrobce 3A Composites vyrobený tzv. “sendvičovou” nebo kompozitní technologií. Jde o 2 tenké hliníkové desky vázané na polyethylenovou desku mezi nimi.

Reklamní cedule z dibondu jsou lehčí než hliníkové a zároveň vynikají vysokou rovností a tuhostí. Tabule jsou odolné proti slunečnímu UV záření, proti korozi i nárazu.

Reklamní cedule z plastu, plexiskla a pěněného PVC

Jedná se o nejlevnější variantu cedulí. Výhodou je i nízká hmotnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Cedule z nerezu

Nerezové reklamní tabule vynikají vysokou životností a příjemným vzhledem. Používají se zpravidla pro menší cedule a cedulky. Nerezové reklamní cedule je možné kašírovat nebo použít přímý potisk.

Cedule z hliníku

Hliníkové reklamní cedule je vhodné použít tam, kde by nerezové cedule byly příliš nákladné. Nabízíme leštěné a broušené povrchy nebo eloxované barevné povrchy (černé, zlaté, imitace nerezu apod.). Hliníkové cedule je možné kašírovat nebo použít přímý potisk.

Cedule ze skla

Sklo se běžně nepoužívá pro reklamu. Najdete ho hlavně v interiérech firem nebo hotelů, kde slouží jako navigace v budovách. Grafika se na skleněné cedule nanáší nejčastěji pískováním a výsledná cena tak velmi záleží právě na složitosti grafiky. Hlavní výhody skleněných cedulí jsou elegance, originalita a velmi vysoká životnost.

Dřevěné reklamní cedule dřeva

Podobně jako u skleněných cedulek jsou i dřevěné cedule spíše informační než reklamní. Výsledná cena se opět odvozuje zejména od složitosti grafiky.

Naše produkty vynikají vysokou životností. Používáme speciální materiály i barvy odolné vůči slunečnímu záření, vodě i vandalství.

Povrchovou úpravu zajišťujeme pomocí lesklé nebo matné laminace. To má kromě vzhledu i zásadní ochranou funkci s pozitivním vlivem na životnost či snazší odstranění poškození fixy a spreji. Je možné využít i gravírování laserem či CNC frézu.

V exteriéru standardně garantujeme životnost  3 roky.

Montáž reklamních cedulí

Reklamní cedule pro použití v interiéru i exteriéru navrhujeme, vyrábíme i montujeme. Nebojíme se ani nestandardních typů ukotvení, kdy navrhneme individuální řešení, které i zrealizujeme.

Pro vaše cedule navrhneme i vyrobíme stojany, rámy, úchyty apod. Tedy vše co je třeba k instalaci.

Co u nás můžete také objednat?