S námi nezabloudíte vy ani vaši zákazníci. Specializujeme se na výrobu a montáž offline reklamních formátů, navigačních a orientačních systémů, nejrůznější druhy 3D reklamy i realizaci tiskovin.

Na trhu máme už přes 30 let zkušeností, zvládneme pro vás vyrobit vše od vizitek po obří světelné poutače na střechách budov.

Rok založení Gramonu. Začíná se psát historie naší společnosti.

Získáváme první velké klienty (Benzina, ČSOB, Metrostav, ČKD aj.). Díky spolupráci s nimi se Gramon pořádně rozrůstá.

Výrazně rozšiřujeme strojový park pro velkoformátový tisk a řezanou grafiku.

Přestává nám stačit místo! Stěhujeme se do vhodnějších prostor v pražské Hostivaři.

Pořizujeme nové technologie (CNC fréza, laser) a musíme se zase stěhovat. Nacházíme vhodný objekt v Michli, kde sídlíme dodnes.

Kupujeme ohýbací stroj, s jehož pomocí můžeme snadno a rychle vyrábět plechová 3D písmena či jiné grafické prvky plastických nápisů.

ZKUŠENOST

SPOLEHLIVOST

KVALITA

OSOBNÍ PŘÍSTUP

PROFESIONÁLNÍ TÝM

Naše filozofie

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní škálu reklamních služeb už od roku 1990, a přestože se za tu dobu hodně věcí změnilo, považujeme za důležité zachovat si hodnoty, na kterých byla naše firma vybudována. Neděláme rozdíly mezi zákazníky. Můžete chtít polepit třeba jen jedinou výlohu nebo nám zadat kompletní orientační systém v celé administrativní budově, ale vždy se vám dostane stejné plnohodnotné péče. Ať jste odborník či laik, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Provedeme vás celým procesem od počátečních návrhů, přes technické řešení, až po výrobu a montáž dle vašich představ. Zakládáme si na tom, že s našimi službami budete maximálně spokojení.