Navigační a orientační systémy
Reklama a velkoplošný tisk

Gramon Print

Reklamní tabule, cedule, desky, obrazy

Cedule, tabule, desky, panely se používají na místech, kde se nedá polepit podklad – např. ploty, mříže, fasády, atd.. Vyrábí se v různých provedeních v závislosti na použitých materiálech a jejich kombinací. Polepují se tištěnou grafikou většinou s laminací a používají se různé podkladové materiály / hliník, sklo, plech, plexi, dibond, kapa, plast, nerez, atd… /

Tato výroba zahrnuje výrobu plechových cedulí, cedulí na zakázku, výrobu reklamních cedulí at..Díky našim výrobním technologiím / tiskárny, plottery, laminátory, fréza, laser, pískováčka……/ jsme schopni vyhovět všem vašim požadavkům a zvolit tu technologii, která je pro výrobu vaší zakázky nejefektivnější a nejlevnější.

Pamětní desky, smaltované cedule

Pamětní desky se vyrábí gravírováním nebo odléváním. Většinou se používají  na reprezentativní budovy, pomníky, základní kameny významných staveb atd.. Jako základní materiál se nejvíce používá mosaz, ale lze použít i jiné materiály i jejich kombinace.

Pamětní desky mohou tvořit i plechové cedule na zakázku, kovové cedulky, hliníkové cedule atd.. Díky našim výrobním technologiím / tiskárny, plottery, laminátory, fréza, laser, pískováčka……/ jsme schopni vyhovět všem vašim požadavkům a zvolit tu technologii, která je pro výrobu vaší zakázky nejefektivnější a nejlevnější.

Poptávka

 1. Jméno a příjmení(*)
  Vyplňte jméno a příjmení
 2. Telefon(*)
  Vyplňte telefon
 3. E-mail(*)
  Vyplňte email
 4. Příloha
  Invalid Input
 5. Zpráva - Vybraný obrázek z galerie
  Neplatný Vstup
 6. (*)
  Zaškrtněte prosím souhlas
 7. (*)
  Neplatný vstup